Kedves Gyerekek!

A Jubileumi év egyik látványos programjaként képzőművészeti versenyt hirdetünk, amelynek címe:

Örökítsd meg iskolánkat az utókor számára!

A pályázaton minden tanuló részt vehet, aki úgy gondolja, hogy szeretné saját alkotásán keresztül megmutatni második otthonát, az iskolánkat.

Ábrázolhatjátok kívülről, belülről, egészében, részleteiben, termeket, tereket, zugokat, ahol szívesen töltitek az időtöket. Természetesen Ti magatok is szerepelhettek az alkotásokon.

Bármilyen technikát alkalmazhattok: festés, grafika, tusrajz, fotómontázs rajzzal kiegészítve, vegyes technika, ragasztás. Maketteket is szívesen látunk! A rajzlapra tervezett munkákat A/3-as méretben készítsétek el, a makettek alapja se legyen nagyobb!

A pályázat leadási határideje: 2018. február 02.
                                                             helye: III. emelet 1. terem

A pályázattal kapcsolatos kérdéseitekre rajzórákon, szünetekben szívesen válaszolok.

Sipos Ágnes
tanárnő