Fogadóórák időpontja - 2019/2020. tanév

Tisztelt Szülők!

A KRÉTA E-napló/E-ellenőrző rendszer e-mailben értesítette önöket a gondviselői jogosultság hozzáféréséről.

Kérjük azokat a Szülőket, akik nem kaptak e-mailt, hogy iskolánk KRÉTA E-napló/E-ellenőrző felületén a Gondviselői hozzáférés igénylése menüpontban lévő űrlapot kitölteni, és a hozzáférést megigényelni szíveskedjenek. Ezt követően további belépéshez szükséges információkat az Önök által megadott e-mail címre küldi a KRÉTA rendszer (az első e-mailben egy linken keresztül tudják megadni a belépéshez szükséges jelszavukat, majd a második e-mailben megkapják a belépési azonosítójukat).

Nagyné Tóth Tünde, intézményvezető

történelem szakos általános iskolai tanár és népművelő, drámapedagógus, közoktatási vezetői szakvizsga

Halmainé Farkas Edit Éva, intézményvezető-helyettes történelem-orosz nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, angol nyelv és irodalom szakos tanár
Bangáné Béres Ildikó

általános iskolai tanító, orosz szakkollégium, német szakos nyelvtanár

Bartha Istvánné

általános iskolai tanító, orosz szakkollégium, francia szakos általános iskolai tanár

Bereczki Ferenc Lajosné

általános iskolai tanító, népművelés és testnevelés szakkollégium

Bicskei Angella

magyar-orosz szakos általános iskolai tanár, angol nyelvtanár

Csapóné Tóth Andrea általános iskolai tanító, testnevelés szakkollégium, informatikus (oktatás informatikus OKJ)
Csernus Sándor

matematika szakos tanár, informatika szakos tanár, informatikus könyvtáros

Csikó Márta fejlesztő pedagógus, német szakos tanár
Csigéné Pintye Erika Ilona

általános iskolai tanító, könyvtár és rajz szakkollégium

Czeglédi Ildikó

magyar-orosz szakos ált.isk.tanár, angol szakos nyelvtanár, közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, okleveles angoltanár

Czeglédiné Éles Zsuzsánna

általános iskolai tanító, testnevelés szakkollégium, közoktatási vezető szakvizsga

Dankóné Nagy Anikó

általános iskolai tanító, népművelés szakkollégium, informatikus (oktatás informatikus OKJ)

Deákné Juhász Katalin

általános iskolai tanító, ének-zene szakkollégium

Dicső Katalin

történelem-orosz szakos általános iskolai tanár, német szakos nyelvtanár

D Nagy Anikó

általános iskolai tanító, könyvtáros szakkollégium

Ekéné Bálint Erika Beáta

okleveles testnevelő tanár és szakedző

Eperjesi Barnabásné

matematika-fizika szakos középiskolai tanár, szám.technika szakos középiskolai tanár

Halászné Sólyom Csilla

általános iskolai tanító

Hammer Ferencné

általános iskolai tanító, ének szakkollégium

Hegymegi Péter

számítástechnika-technika szakos tanár (háztartásgazdálkodás és grafikuskultúra modul)

Kalmár Anikó

általános iskolai tanító, technika szakkollégium

Kasuba Máté Zoltán

okleveles testnevelő - gyógytestnevelő tanár

Katona Ágnes általános iskolai tanító, német műveltségi terület
Kicsákné Hajnal Andrea

magyar-történelem szakos általános iskolai tanár, angol nyelvi szakkollégium, angol szakos nyelvtanár, szakértői szakvizsga, köznevelési szakértő

Kiss Marianna Györgyi

történelem, ének-zene szakos általános iskolai tanár

Kocsisné Csige Tünde

általános iskolai tanító, népművelés szakkollégium

Kocsisné Kunkli Ágnes

általános iskolai tanító, informatika műveltségi terület

Krajcsikné Csontos Elvira

általános iskolai tanító, könyvtár szakkollégium

Kulcsár Gyöngyi

általános iskolai tanító, ének-zene szakkolégium, pedagógiai szakos tanár, tehetségfejlesztő szakvizsga

Márkus Katalin

biológia-földrajz szakos általános iskolai tanár

Nagy Csaba Imre

földrajz-testnevelés szakos általános iskolai tanár, szakvizsgázott gyakorlatvezető, mesterfokozat és okleveles földrajztanár

Nagyné Puskás Andrea

általános iskolai tanító, technika szakkollégium

Nyiri Ákos Lajosné

általános iskolai tanító, ének-zene szakos általános iskolai tanár

Oroszné Abai Ibolya Zsuzsanna  matematika-fizika szakos általános iskolai tanár, mérés-értékelés szakvizsga, köznevelési szakértő
Péterné Nagy Ágota

általános iskolai tanító, testnevelés szakkollégium, testnevelés szakos általános iskolai tanár, közoktatási vezető szakvizsga

Sipos Ágnes

földrajz-rajz szakos általános iskolai tanár

Szabó Krisztián

általános iskolai tanító, technika műveltségterület

Szalinszkyné Stief Klára

magyar-orosz szakos általános iskolai tanár

Széll Márta Anna

általános iskolai tanító, rajz és technika szakkollégium

Szimáné Vlajk Mária

általános iskolai tanító, drámapedagógus, a preventív és differenciáló nevelés, a gyermek-, ifjúság- és családvédelem pedagógiai-pszichológiai módszertani ismeretei, játék és szabadidő pedagógia szakvizsga

Tabajdi Éva - heti 20 órás

középiskolai tanár - pszichológus

Tar Szilvia

általános iskolai tanító, orosz szakkollégium

Tóthné Orgován Zsuzsa

tanító, ember és társadalom műveltségi terület, fejlesztési (differenciáló) szakirány

Török László

biológia-környezettan szakos tanár

Vadné Farkas Katalin

általános iskolai tanító, angol műveltségi terület, rajz szakkollégium, magyar szakos általános iskolai tanár

Varga Éva

népművelő és földrajz szakos általános iskolai tanár, angol szakos nyelvtanár

Vetésiné Chrametz Zsuzsanna

általános iskolai tanító, rajz és népművelés szakkolégium, nevelő tanár, tanító fejlesztési (differenciáló) szakirányú szakképzettség

Zemlényi Ágnes

általános iskolai tanító, pedagógia és technika szakkollégium

 

Tisztelt Szülők!

2019. március 1-jétől a KRÉTA E-napló/E-ellenőrző rendszerben e-ügyintézési lehetőség nyílik meg minden köznevelési intézmény számára.

Debreceni Tankerületi Központ
Székhely: 4026 Debrecen, Kálvin tér 11.
Levelezési Cím: 4026 Debrecen, Kálvin tér 11.
Telefon: +36 52 550 205
E-mail cím: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Honlap: http://kk.gov.hu/debrecen

Tankerületi igazgató
Pappné Gyulai Katalin
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Tisztelt Szülők!
Az Önök érdekében az ügyintézés megkönnyítésére tettük közzé az alábbi letölthető dokumentumokat.

Felmentés testnevelés óra látogatása alóli kérelem

Iskolából való távolmaradás

Tanulói jogviszony szüneteltetése-kérelem

A tanév helyi rendje - 2019/2020 tanév

Szorgalmi idő:        2019. szeptember 02-ától (hétfő)

                                 2020. június 15-ig (hétfő) 180 tanítási nap

                                 Első félév: 2020. január 24. (péntek)

                                 Félévi értesítő: 2020. január 31. (péntek)

Iskolai szünetek:

őszi szünet:              2019. október 28.–2019. október 31.

                                 [utolsó tanítási nap október 25. (péntek); első tanítási nap november 04. (hétfő)]

téli szünet:                2019. december 23.–2020. január 03-ig

                                 [utolsó tanítási nap december 20. (péntek); első tanítási nap 2020. január 06. (hétfő)]

tavaszi szünet:         2020. április 09.–2019. április 14-ig

                                 [utolsó tanítási nap április 08. (szerda); első tanítási nap április 15. (szerda)]

 

A hat tanítás nélküli munkanap felhasználása:

Szombati munkanap:

2019. szeptember 30. (hétfő) – DÖK nap

2019. december 14.

2019. október 25. (péntek) – Pályaorientációs nap

2020. május 9. (szombat) 2019. december 7. helyett

2020. február 3. (hétfő) – Félévi nevelőtestületi értekezlet

 

2020. április 15. (szerda) kihelyezett nevelőtestületi

 

2020. május 9. (szombat) – Családi nap

 

2020. május 28. (csütörtök) – Osztálykirándulás

 

 

Iskolai rendezvények:

A Magyar Dal Napja                                                         2019. szeptember 09. (hétfő)

A Magyar Népmese Napja                                               2019. szeptember 30. (hétfő)

Házi kedvencek bemutatója - állatok világnapja alkalmából            2019. október 04. (péntek) 16.00-17.00

Megemlékezés az aradi vértanúkról                                 2019. október 04. (péntek)

Őszi természetjáró túra                                                     2019. október

Határtalanul!                                                                     2019. október 10-13. (csütörtök-vasárnap)

Az Ölelés világnapja                                                         2019. október 15. (kedd)

Megemlékezés az 1956-os forradalomról                        2019. október 22. (kedd)

Papírgyűjtés                                                                     2019. október

Gazdálkodj akkusan! – használtelem-gyűjtő akció          2019. november (kiírás szerint)

Mikulás (osztálykeretben)                                                2019. december 06. (péntek)

Diákbál                                                                            2019. december 13.

Aranycsengő Hét                                                            2019. december 16–19. (hétfő-csütörtök)

„Kék vödör akció”                                                            2019. december (kiírás szerint)

„Válts egy csokit mosolyra!” csokoládégyűjtő akció       2019. december (kiírás szerint)

Korcsolyázás                                                                     2020. január 21.

Farsang (osztálykeretben)                                                2020. február 13. (csütörtök)

A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja          2020. február 25. (kedd)

Pingpongverseny                                                              2020. március 12.

Megemlékezés az 1848–49-es forradalom és szabadságharcról       2020. március 13. (péntek)

Látogatás a padernborni testvériskolába                          2020. március vége

Húsvétváró kézműves délután                                          2020. április 2. (csütörtök)

Megemlékezés a magyar holokauszt áldozatairól            2020. április 16. (csütörtök)

Papírgyűjtés                                                                      2020. május 12–13. (kedd, szerda)

Bogaras napok – Hüllő- és rovarkiállítás                          2020. május utolsó hete

“Árpád Csillaga” kulturális bemutató                                 2020. június 02–04. (kedd -csütörtök)

Végzős diákok táncvizsgája                                              2020. június 05. (péntek)

Ballagás                                                                            2020. június 12. 17:30 (péntek)

Tanévzáró ünnepség                                                        2020. június 22. 17:00 (szerda)

 

Kiemelt versenyek:

Árpád Kupa atlétikai verseny: felső:                                 2019. szeptember 26. (csütörtök)

Árpád Kupa atlétikai verseny: alsó: DÖK-nap                  2019. szeptember 30. (hétfő)

Versmondó verseny – felső tagozat                                 2019. október 21. (hétfő)

Vers- és prózamondó verseny - alsó tagozat                   2019. november 12-13. (kedd-szerda)

Projektnap                                                                        2020. március 30. (hétfő)

Vetélkedő a magyar költészet napja alkalmából              2020. április 08. (szerda)

 

Nyílt napok a szülők részére:

– 2020. február 18. (kedd)                                     5-6. évfolyam
– 2020. február 19. (szerda)                                  5-6. évfolyam
– 2020. február 25. (kedd)                                     1. évfolyam
– 2020. február 26. (szerda)                                  2. évfolyam
– 2020. február 27. (csütörtök)                              3-4. évfolyam

Szülői értekezletek:

Első:                    1–2. évfolyam        2019. szeptember 09. (hétfő)

                            3–4. évfolyam        2019. szeptember 10. (kedd)

                            5–6. évfolyam        2019. szeptember 11. (szerda)

                            7–8. évfolyam        2019. szeptember 12. (csütörtök)

Második:              8. évfolyam        2019. november 19. (kedd), fogadóóra is

    5-7. évfolyam    2019. november 20. (szerda)

                            1–4. évfolyam        2020. február 3–4. (hétfő-kedd)

Harmadik:           5–6. évfolyam        2020. március 31. (kedd)

                            7–8. évfolyam        2020. április 01. (szerda)

                            1–4. évfolyam        2020. május 4-5. (hétfő, kedd)

 

Programok leendő első osztályosoknak:

„Iskolába hívogató” szülőknek és gyermekeiknek     

– Görgey Utcai Óvoda és Liget Téri Óvoda                                           2019. november 18. (hétfő)

– a város többi óvodája részére                                                             2019. november 22. (péntek)

Tájékoztató értekezlet                                                                            2020. január 06. (hétfő)

0. szülői értekezlet a felvételt nyert első osztályosok szüleinek             2020. június 08 (hétfő)

Levelibéka-tábor                                                                                     2020. augusztus 25–26. (kedd, szerda)

 

Idegen nyelvi mérés:                                         2020. május 20. (szerda)
Országos kompetenciamérés:                         2020. május 27. (szerda)

A Salva Vita Alapítvány "Adj egy ötöst!" pályázata keretében tanulóink közös délutáni programot szerveztek a DMII Fogyatékosokat Ellátó Intézmény lakóival.

Bejelentkezés

Oldalainkat 31 vendég és 0 tag böngészi