Horváth Beáta 5.b osztályos tanuló a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulóján harmadik helyezést ért el. Felkészítő tanára: Czeglédi Ildikó.

Eredményéhez gratulálunk!

Csehországban rendezték meg idén az INBA Fitness VBt, amelyen iskolánk diáksport egyesülete, a Lendület SE Szivárvány ASCS 6 fővel képviselte  a sportág színeit.

2018. május 2-án a Lilla Téri Általános Iskola angol nyelvi nyelvhasználati és nyelvhelyességi versenyén Kőhalmi Léna 5.c osztályos tanuló 5. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Kicsákné Hajnal Andrea

Gratulálunk!

Április 11-én, a költészet napján közös versmondáson vettek részt a felsős osztályok, akik a nagyszünetben Arany János: Családi kör című költeményéből mondtak el részletet, majd megzenésített verseket hallgathattak.

Délután az osztályok három fős csapatai a „Költők, versek, idézetek”elnevezésű vetélkedőn mérhették össze a versekről tanultakat, de versírói tudásukról is számot adhattak.

Eredmények:

2018. március 20-án, kedden  volt a Kenguru matematika verseny, melyen iskolánkból 95 diák oldotta meg a feladatokat.
Minden gyerek neve mellett a felkészítő tanár, az osztály és a pontszám mellett két helyezés található. A versenyt egyszer írták meg, de ezt megyénként és országosan is értékelték.
Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanároknak, nagyon szép eredményeket értek el tanítványaink!
Diákjaink eredményei: