A diákolimpia városi versenyén (2017. december 18.) Király Zsófia 6.c osztályos tanuló az 50 m-es mellúszásban bronzérmet, a 100 m-es hátúszásban aranyérmet szerzett.

Ezekkel az eredményekkel bejutott a diákolimpia megyei fordulójába, amelyet február másodikán rendeznek meg.

Edzője Kéri Edit

A Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos fordulóját 2017. december 9-én rendezték meg Budapesten. Iskolánkból két csapat jutott be az országos döntőbe.

2017. november 27-én rendezte meg a Vörösmarty Mihály Általános Iskola megyei angol és német nyelvi versenyeit, melyeken tanítványaink eredményesen szerepeltek.

Nagy sikerrel zárult az alsós vers- és prózamondó verseny. Hangulatos, színvonalas produkciókkal örvendeztették meg a versenyzők egymást és a zsűrit egyaránt. Reméljük, jövőre is próbára teszik tehetségüket a most sikerrel indulók és mások is kedvet kapnak, hogy kipróbálják magukat ezen a területen is.

Beke Nóra 7.c osztályos tanuló eredményes szereplése a Csapókerti Általános Iskolában.

2017. november 20-án rendezte meg a Benedek Elek Általános Iskola hagyományos megyei versenyeit, melyeken tanítványaink kiemelkedő teljesítményt nyújtottak.