1. félév

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanulók neve

Osztály

Felkészítő tanár

HÁZI-, ISKOLAI

 

Versmondó verseny október 23. tiszteletére

1.

Széles Kálmán

6.a

Vadné Farkas Katalin

1.

Lévai Lili

6.b

Czeglédi Ildikó

3.

Kovács Luca

5.b

Szalinszkyné Stief Klára

3.

Vágvölgyi Fanni

6.a

Vadné Farkas Katalin

1.

Parácsi Áron

8.a

Bicskei Angella

2.

Ujhelyi Dorottya

8.b

Czeglédi Ildikó

3.

Tóth Nóra

8.b

Czeglédi Ildikó

Kazinczy szépkiejtési verseny

1.

Szűcs Rebeka

5.b

Szalinszkyné Stief Klára

1.

Kiss Alina

6.a

Vadné Farkas Katalin

2.

Égerházi Gergő

5.a

Bicskei Angella

3.

Gajdics Gréta

5.c

Szalinszkyné Stief Klára

3.

Tutor Linda

5.c

Szalinszkyné Stief Klára

1.

Háló Petra

8.a

Bicskei Angella

2.

Fülöp Gergő

8.c

Szalinszkyné Stief Klára

2.

Köbli Zsolt

8.b

Czeglédi Ildikó

3.

Kiss Levente

8.b

Czeglédi Ildikó

3.

Baranyi Kamilla

7.a

Szalinszkyné Stief Klára

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

1.

Bodnár Péter

5.c

Szalinszkyné Stief Klára

2.

Kovács Luca

5.b

Szalinszkyné Stief Klára

3.

Vadon Márton

5.a

Bicskei Angella

1.

Rózsa Simon Péter

6.b

Czeglédi Ildikó

2.

Siteri Lelle

6.b

Czeglédi Ildikó

3.

Kiss Alina

6.a

Vadné Farkas Katalin

1.

Kozák Johanna

7.c

Vadné Farkas Katalin

2.

Szabó Lilian

7.c

Vadné Farkas Katalin

3.

Bridgwater Annuoshka

7.b

Kicsákné Hajnal Andrea

1.

Tóth Boglárka

8.b

Czeglédi Ildikó

2.

Köbli Zsolt

8.b

Czeglédi Ildikó

3.

Bihari Petra

8.a

Bicskei Angella

Varga Tamás matematika verseny iskolai forduló

1.

Bihari Petra

8.a

Eperjesi Barnabásné

2.

Bihari Anna

8.a

Eperjesi Barnabásné

3.

Müller István

8.c

Csernus Sándor

1.

Gali Ádám

7.c

Csernus Sándor

2.

Bihari Ákos

7.a

Oroszné Abai Ibolya

3.

Ádám Tamás

7.c

Csernus Sándor

Karácsonyi versillusztrációs verseny

1.

Perge Dorina

6.b

 

2.

Molnár Dorka

5.c

 

3.

Tóth Dorina

5.b

 

1.

Kerekes Dóra

8.c

 

1.

Kozák Johanna

7.c

 

2.

Ujhelyi Dorottya

8.b

 

2.

Fülöp Gergő

8.c

 

3.

Parácsi Áron

8.a

 

3.

Ádám Tamás

7.c

 

4.

Dobi Csongor

8.a

 

4.

Balog Zsanett

7.a

 

5.

Harmaci Bence

8.c

 

5.

Kovács Dorka

8.c

 

OÁTV angol nyelvi verseny – iskolai forduló

1.

Béres Dávid

7.b

Czeglédi Ildikó

2.

Csernai Kristóf

7.b

Czeglédi Ildikó

3.

Enkhbaatar Bilguun

7.a

Kicsákné Hajnal Andrea

4.

Bihari Ákos

7.a

Kicsákné Hajnal Andrea

5.

Komáromi Péter

7.c

Bicskei Angella

1.

Lukács Balázs

8.a

Bicskei Angella

2.

Szombati Edvin

8.b

Czeglédi Ildikó

3.

Szövérfi Ádám

8.a

Bicskei Angella

OÁTV német nyelvi verseny – iskolai forduló

1.

Bridgwater Annouskha

7.b

Bangáné Béres Ildikó

1.

Welten Brúnó

7.a

Bangáné Béres Ildikó

2.

Welten Emma

7.a

Bangáné Béres Ildikó

1.

Tóth Boglárka

8.b

Dicső Katalin

2.

Széles Lili

8.c

Bangáné Béres Ildikó

3.

Kerekes Dóra

8.c

Bangáné Béres Ildikó

2. félév

Német háziverseny 5. évf.

1.

Szabó Zalán

5.b

Király Adrienn

2.

Bodnár Péter

5.c

Király Adrienn

3.

Csuka Petra

5.b

Király Adrienn

Német háziverseny 6. évf.

1.

Kiss Eszter

6.c

Bangáné Béres Ildikó

2.

Jagyugy Zalán

6.b

Bangáné Béres Ildikó

3.

Hüse Balázs

6.a

Bangáné Béres Ildikó

Német háziverseny 7. évf.

1.

Kozák Johanna

7.c

Dicső Katalin

2.

Bridgwater Annouskha

7.b

Bangáné Béres Ildikó

3.

Ádám Tamás

7.c

Dicső Katalin

Német háziverseny 8. évf.

1.

Tóth Boglárka

8.b

Dicső Katalin

2.

Tamás Hanna

8.b

Dicső Katalin

3.

Széles Lili

8.c

Bangáné Béres Ildikó

Angol háziverseny 5. évf.

1.

Tutor Linda

5.c

Czeglédi Ildikó

2.

Sándor Hanna

5.c

Czeglédi Ildikó

3.

Kasza Marcell

5.a

Bicskei Angella

Angol háziverseny 6. évf.

1.

Széles Kálmán

6.a

Halmainé Farkas Edit

2.

Schmiedt Lilla

6.b

Czeglédi Ildikó

3.

Nagy Franciska

6.a

Halmainé Farkas Edit

Angol háziverseny 7. évf.

1.

Enkhbaatar Bilguun

7.a

Kicsákné Hajnal Andrea

2.

Béres Dávid

7.b

Czeglédi Ildikó

3.

Porcsin Péter

7.a

Bicskei Angella

Angol háziverseny 8. évf.

1.

Vadon Dániel

8.b

Czeglédi Ildikó

2.

André Levente

8.c

Kicsákné Hajnal Andrea

3.

Lukács Balázs

8.a

Bicskei Angella

3.

Háló Petra

8.a

Bicskei Angella

Szövegértési verseny iskolai

1.

Sándor Hanna

5.c

Szalinszkyné Stief Klára

2.

Gogolák Lili

5.b

Szalinszkyné Stief Klára

3.

Szabó Zalán

5.c

Szalinszkyné Stief Klára

1.

Kiss Eszter

6.c

Szalinszkyné Stief Klára

2.

Vágvölgyi Fanni

6.a

Vadné Farkas Katalin

3.

Ivánka Anna

6.c

Szalinszkyné Stief Klára

1.

Tóth Ágnes

7.a

Szalinszkyné Stief Klára

2.

Fórián Borka

7.c

Vadné Farkas Katalin

3.

Simon Blanka

7.a

Szalinszkyné Stief Klára

1.

Tóth Nóra

8.b

Czeglédi Ildikó

2.

Szövérfi Ádám

8.a

Bicskei Angella

3.

Köbli Zsolt

8.b

Czeglédi Ildikó

3.

Kiss Levente

8.b

Czeglédi Ildikó

Költészet napi verseny

1.

Székely Gréta

Vágvölgyi fanni

Fazekas Lili

6.a

Vadné Farkas Katalin

2.

Sándor Hanna

Szabó Zsófia

Komáromy Réka

5.c

Szalinszkyné Stief Klára

3.

Győri Ádám

Papp Máté

Rózsa Simon

6.b

Czeglédi Ildikó

1.

Mester Csenge,

Szilágyi Dóra,

Kozák Johanna

7.c

Vadné Farkas Katalin

2.

Balog Zsanett

Simon Blanka

Tóth Ágnes

7.a

Szalinszkyné Stief Klára

3.

Bihari Petra,

Háló Petra,

Lukács Balázs

8.a

Bicskei Angella

Iskolai kerékpárverseny

1.

Szabó László

5.a

 

2.

Borsos Bence

5.b

 

2.

Pazonyi Panna

5.b

 

Matematika háziverseny

1.

Bodnár Péter

5.c

Eperjesi Barnabásné

2.

Égerházi Gergő

5.a

Csernus Sándor

3.

Beregszászi Milán

5.b

Eperjesi Barnabásné

1.

Siteri Lelle

6.b

Eperjesi Barnabásné

2.

Kis Eszter

6.c

Csernus Sándor

3.

Győri Ádám

6.b

Eperjesi Barnabásné

1.

Gali Ádám

7.c

Csernus Sándor

2.

Bihari Ákos

7.a

Oroszné Abai Ibolya

3.

Gáspár Zsuzsa

7.a

Oroszné Abai Ibolya

1.

Bihari Petra

8.a

Eperjesi Barnabásné

2.

Háló Petra

8.a

Eperjesi Barnabásné

3.

Nagy Bálint

8.c

Csernus Sándor

Történelem háziverseny

1.

Jagyugy Zalán

6.b

 

2.

Papp Viktória

6.b

 

3.

Jenei Mendi Eszter

6.c

 

Bejelentkezés

Oldalainkat 174 vendég és 0 tag böngészi