1. félév

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanulók neve

Osztály

Felkészítő tanár

VÁROSI

 

Kinizsi Pál Általános Iskola – matematika

1.

Bodnár Péter

5.c

Eperjesi Barnabásné

1.

Kis Eszter

6.c

Csernus Sándor

2.

Beregszászi Milán

5.b

Eperjesi Barnabásné

6.

Szabó Zalán

5.b

Eperjesi Barnabásné

Városi Úszó Diákolimpia

100m mell

100m gyors

1.

6.

Molnár Dorka

5.c

edző

100m hát

2.

Király Zsófia

5.c

edző

50m mell

2.

Király Zsófia

5.c

edző

Kölcsey Ferenc Református

Gyakorló Általános Iskola..angol verseny

5.

Beke Nóra

Széles Kálmán

6.c

6.a

Czeglédi Ildikó

Halmainé Farkas Edit

Kölcsey Ferenc Református

Gyakorló Ált. Isk. matematika verseny

8.

Pál Dávid

6.c

Csernus Sándor

5.

Bihari Ákos

7.a

Oroszné Abai Ibolya

2.

Szabó Zalán

5.b

Eperjesi Barnabásné

Tenisz verseny városi L12

2.

Papp Réka

5.b

edző

Tenisz verseny városi L12

2., 3.

Papp Réka

5.b

Tenisz verseny városi L14

10.

Papp Réka

5.b

Jégvarázs Fitnesz show verseny

2.

Csuka Petra

5.b

edző

1.

Kiss Réka

5.b

1.

Kecskés Karina

5.b

1.

Eke Luca

6.b

2.

Hajdu Adrienn

6.b

1.

Csuka Laura

6.c

Jégvarázs Fitnesz show verseny duó

3.

Csuka Petra

5.b

3.

Kecskés Karina

5.b

Mikulás Kupa városi cselgáncs verseny

1.

Orosz Botond

6.b

edző

Sakk városi verseny

2.

Muhammad Selma

7.b

edző

Sakk diákolimpia városi verseny

2.

Kiss Alina

6.a

edző

Karate verseny városi

5.

Rézműves Ágnes

7.b

edző

2. félév

Petőfi Sándor Általános Iskola városi idegen nyelvi szövegértés verseny – angol

2.

Sándor Hanna

5.c

Czeglédi Ildikó

3.

Tutor Linda

5.c

Czeglédi Ildikó

3.

Schmiedt Lilla

6.b

Vadné Farkas Katalin

Petőfi Sándor Általános Iskola városi idegen nyelvi szövegértés verseny – német

1.

Bodnár Péter

5.c

Király Adrienn

2.

Szabó Zalán

5.b

Király Adrienn

1.

Rózsa Simon Péter

6.b

Bangáné Béres Ildikó

2.

Pál Dávid

6.c

Bangáné Béres Ildikó

Városi csapatverseny Finnországról

4.

Oláh Eszter

Varga Endre Máté

Veres Kata Nóra

Katona Zoltán

5.b

6.c

6.b

7.c

Hegymegi Péter

Kölcsey Ferenc Ált. Isk. matematika verseny

2.

Szabó Zalán

5.b6.b

Eperjesi Barnabásné

8.

Pál Dávid

6.c

Csernus Sándor

5.

Bihari Ákos

7.a

Oroszné Abai Ibolya

 

Bejelentkezés

Oldalainkat 62 vendég és 0 tag böngészi