1. félév

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanulók neve

Osztály

Felkészítő tanár

MEGYEI

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

5.

Beregszászi Milán

5.b

Eperjesi Barnabásné

Csukás Anna

5.b

Holyevácz Gergő

5.b

Szabó Zalán

5.b

Lilla Téri Általános Iskola Megyei Komplex Tanulmányi Vetélkedő angol nyelvi verseny

1.

Sándor Hanna

5. c

Czeglédi Ildikó

Lilla Téri Általános Iskola Megyei Komplex Tanulmányi Vetélkedő angol nyelvi verseny

6.

Tutor Linda

5. c

Czeglédi Ildikó

Lilla Téri Általános Iskola Megyei Komplex Tanulmányi Vetélkedő angol nyelvi verseny

3.

Beke Nóra

6. c

Czeglédi Ildikó

Lilla Téri Általános Iskola Megyei Komplex Tanulmányi Vetélkedő angol nyelvi verseny

4.

Bakonyi Zsombor

6. c

Czeglédi Ildikó

Lilla Téri Általános Iskola Megyei Komplex Tanulmányi Vetélkedő angol nyelvi verseny

8.

Lukács Balázs

8. a

Bicskei Angella

Lilla Téri Általános Iskola – matematika

4.

Szabó Zalán

5.b

Eperjesi Barnabásné

5.

Szombati Edvin

8.b

Oroszné Abbai Ibolya

Lilla Téri Általános Iskola - képzőművészet

3.

Bridgwater Annouskha

7.b

Sipos Ágnes

különdíj

Király Zsófia

5.c

Sipos Ágnes

Debreceni Benedek Elek Általános Iskola angol nyelvi írásbeli verseny 5. - 8. osztályosoknak

9.

Vadon Márton

5.a

Bicskei Angella

1.

Széles Kálmán

6. a

Halmainé Farkas Edit

3.

Veres Kata

6. b

Vadné Farkas Katalin

4.

Beke Nóra

6. c

Czeglédi Ildikó

1.

Enkhbaatar Bilguun

7. a

Kicsákné Hajnal Andrea

2.

Mester Csenge

7. c

Bicskei Angella

2.

Lukács Balázs

8. a

Bicskei Angella

5.

Szombati Edvin

8. b

Czeglédi Ildikó

10.

André Levente

8. c

Kicsákné Hajnal Andrea

Debreceni Benedek Elek Általános Iskola német nyelvi írásbeli verseny 5. - 8. osztályosoknak

1.

Bodnár Péter

5.c

Király Adrienn

2.

Szabó Zalán

5.b

Király Adrienn

1.

Rózsa Simon Péter

6.b

Bangáné Béres Ildikó

10.

Csuka Laura

6.c

Bangáné Béres Ildikó

2.

Kozák Johanna

7.c

Dicső Katalin

8.

Bridgwater Annoushka

7.b

Bangáné Béres Ildikó

9.

Welten Brúnó

7.a

Bangáné Béres Ildikó

10.

Buda Réka

7.c

Dicső Katalin

1.

Tamás Hanna

8.b

Dicső Katalin

2.

Tóth Boglárka

8.b

Dicső Katalin

Benedek Elek Általános Iskola – matematika

4.

Kis Eszter

6.c

Csernus Sándor

4.

Ádámszki Bettina

8.a

Eperjesi Barnabásné

5.

Szentkirályi Csenge

6.b

Eperjesi Barnabásné

8.

Bihari Ákos

7.a

Oroszné Abai Ibolya

7.

Bihari Anna

8.a

Eperjesi Barnabásné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

6.

Gajdics Gréta Komáromy Réka

Tutor Linda

Sándor Hanna

5.c

Szalinszkyné Stief Klára

9.

Bodnár Péter

Fényes Ádám

Gogolák Lili

Tóth Botond

5.c

Szalinszkyné Stief Klára

5.

Perge Dorina

Scmiedt Lilla

Siteri Lelle Veres Kata

6.b

Czeglédi Ildikó

7.

Győri Ádám

Papp Ádám Papp Máté Orosz Botond

6.b

Czeglédi Ildikó

9.

Fazekas Lili

Szabó Csenge

Vágvölgyi Fanni Molnár Katalin

6.a

Vadné Farkas Katalin

10.

Kis Eszter

Beke Nóra Csuka Laura Tóth Péter

6.c

Szalinszkyné Stief Klára

Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Megyei Angol Nyelvi Verseny

9.

Kasza Marcell

5.a

Bicskei Angella

4.

Bakonyi Zsombor

6.c

Czeglédi Ildikó

7.

Beke Nóra

6.c

Czeglédi Ildikó

4.

Enkhbaatar Bilguun

7.a

Kicsákné Hajnal Andrea

10.

Katona Zoltán

7.c

Bicskei Angella

5.

Lukács Balázs

8.a

Bicskei Angella

Vörösmarty Mihály Ált. Isk.és AMI

német

3.

Welten Emma

7.a

Bangáné Béres Ildikó

5.

Kis Eszter

6.c

Bangáné Béres Ildikó

Fazekas Mihály Általános Iskola angol nyelvi rejtvényfejtő-logikai versenye

2.

Bihari Ákos

André Levente

7.a

8.c

Kicsákné Hajnal Andrea

Fazekas Mihály Általános Iskola német nyelvi rejtvényfejtő-logikai versenye

1.

Pál Dávid  

6.c

Bangáné Béres Ildikó

1.

Rózsa Simon Péter

6.b

Bangáné Béres Ildikó

5.

Kozák Johanna 

7.c

Dicső Katalin

5.

Bridgwater Annouskha

7.b

Bangáné Béres Ildikó

4.

Tóth Boglárka

8.b

Dicső Katalin

4.

Tamás Hanna

8.b

Dicső Katalin

Reading in English Angol nyelvű olvasási és szövegértési verseny

2.

Sándor Hanna

5. c

Czeglédi Ildikó

2.

Beke Nóra

6. c

Czeglédi Ildikó

3.

Siteri Lelle

6. b

Vadné Farkas Katalin

Tóth Árpád Gimnázium német nyelvi verseny

nyolcadikosoknak

szóbeli felvételi mentesség

Tóth Boglárka

8.b

Dicső Katalin

Tóth Árpád Gimnázium német nyelvi verseny nyolcadikosoknak

4.

Bihari Petra

8.a

Bangáné Béres Ildikó

Tóth Árpád Gimnázium német nyelvi verseny nyolcadikosoknak

6.

Kerekes Dóra

8.c

Bangáné Béres Ildikó

Tóth Árpád Gimnázium matematika verseny nyolcadikosoknak

7.

Müller István

8.c

Csernus Sándor

Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium (német nyelv)

szóbeli felvételi mentesség

Tamás Hanna

8.b

Dicső Katalin

Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium (magyar)

szóbeli felvételi mentesség

Tóth Nóra

8.b

Czeglédi Ildikó

Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium (magyar)

szóbeli felvételi mentesség

Forgács Henrietta

8.b

Czeglédi Ildikó

Csapókerti Általános Iskola idegen nyelvi vers-és prózamondó verseny

különdíj

Tutor Linda

5.c

Czeglédi Ildikó

Tenisz verseny megyei L12

1.

Papp Dóra

5.b

edző

Tenisz verseny megyei L14

3.

Tenisz verseny megyei L12

4.

Sakk diákolimpia megyei forduló

2.

Bodnár Péter

5.c

edző

Kezdő ügyességi lovas verseny megyei

3.

Kiss Virág

6.c

edző

Társas tánc területi verseny

1.,2.,3.,4.

Balog Zsanett

7.a

edző

Társas tánc regionális verseny

1., 2.

Dúró Dominik

7.a

edző

Hip hop megyei táncverseny

2.

Polgár Panna Vincze Dóra

7.a

edző

Sakk megyei verseny

2.

Muhammad Selma

7.a

edző

Géniusz Kupa megyei sakkverseny

3.

Kiss Alina

6.a

edző

Hajdú-Bihar Megyei Tornász Bajnokság elődöntő

3.

Parácsi Áron

8.a

edző

2. félév

Dózsa György Általános Iskola megyei idegen nyelvi verseny

2.

Tibay Anna

5.a

Király Adrienn

Szabó Zalán

5.b

Király Adrienn

Bodnár Péter

5.c

Király Adrienn

Lilla Téri Általános Iskola Megyei Angol Nyelvhasználati és Nyelvhelyességi Verseny

2.

Égerházi Gergő

5. a

Bicskei Angella

Lilla Téri Általános Iskola Megyei Angol Nyelvhasználati és Nyelvhelyességi Verseny

4.

Sándor Hanna

5.c

Czeglédi Ildikó

 

Reading in English

angol nyelvű olvasási és szövegértési verseny

 

2.

Sándor Hanna

5.c

Czeglédi Ildikó

6.

Tutor Linda

5.c

Czeglédi Ildikó

6.

Beke Nóra

6.c

Czeglédi Ildikó

4.

Sótér Áron

5. a

Bicskei Angella

3.

Vadon Márton

5. a

Bicskei Angella

2.

Siteri Lelle

6.b

Vadné Farkas Katalin

Atlétika Diákolimpia

4x100 m váltófutás

3.

Schmiedt Lilla

Hajdu Adrienn

Márton Anna

Albert Bianka

6.b

Péterné Nagy Ágota

Atlétika Diákolimpia

kislabdadobás

4.

Albert Bianka

6.b

Péterné Nagy Ágota

Atlétika Diákolimpia

távolugrás

2.

Schmiedt Lilla

6.b

Péterné Nagy Ágota

Atlétika Diákolimpia

600m futás

3.

Szarvas Nóra

6.a

Vajda László

Atlétika Diákolimpia

többpróba - egyéni összetett

2.

Schmiedt Lilla

 

6.b

Péterné Nagy Ágota

Diákolimpia – hátúszás – megyei

3.

Király Zsófia

5.c

edző

Zrinyi Ilona Matematika verseny -megyei

10.

Bihari Petra

8.a

Eperjesi Barnabásné

11.

Siteri Lelle

6.b

Eperjesi Barnabásné

20.

Papp Máté

6.b

Eperjesi Barnabásné

13.

Szabó Zalán

5.b

Eperjesi Barnabásné

5.

Rózsa Simon

6.b

Eperjesi Barnabásné

13.

Kis Eszter

6.c

Csernus Sándor

Kenguru megyei matematika verseny

9.

Bihari Petra

8.a

Eperjesi Barnabásné

10.

Szabó Zalán

5.b

Eperjesi Barnabásné

7.

Égerházi Gergő

5.a

Csernus Sándor

17.

Pál Dávid

6.c

Csernus Sándor

TÁG matematika verseny

8.

Müller István

8.c

Csernus Sándor

Vizilabda Vidékbajnokság /2006-2007/

1.

Borsos Bence

5.b

edző

Vizilabda Vidékbajnokság /2005-2006/

1.

Borsos Bence

5.b

edző

DUSE Kupa régiós verseny tenisz

3.

Beregszászi Milán

5.b

edző

Tenisz Park Kupa

6.

Beregszászi Milán

5.b

edző

Teniszverseny - megyei

2., 3.

Papp Dóra

5.b

edző

Megyei sakkverseny

2.

Bodnár Péter

5.c

edző

2., 3.

Kiss Alina

6.a

edző

Megyei  labdarúgó Danone Kupa

2.

Takács Bence

6.b

edző

Szentesi Kelet-Magyarország Területi Táncbajnokság

2.

Duró Dominik

7.b

edző

DSI NB II. területi futball bajnokság

1.

Spitzmüller Levente

8.b

edző

Shotokan karate megyei verseny

5.

Rézműves Ágnes

7.b

edző

Rubin Cipők megyei táncverseny egyéni

1.

Perge Dorina

6.b

edző

Karácsony Sándor Általános Iskola helyesírási verseny

1.

Bodnár Zoltán

5.c

Szalinszkyné Stief Klára

3.

Siteri Lelle

6.b

Czeglédi Ildikó

1.

Rózsa Simon

6.b

Czeglédi Ildikó

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei forduló

3.

Rózsa Simon

6.b

Czeglédi Ildikó

Bolyai Természettudományi csapatverseny

18.

Győri Ádám

Papp Ádám

Papp Máté

Szerafin Marcell

6.b

Márkus Katalin

20.

Kiss Alina

Szabó Csenge

Vágvölgyi Fanni

Fazekas Lili

6.a

Márkus Katalin

Teleki Pál földrajz,földtan verseny - megyei

9.

Müller István

8.c

Márkus Katalin

17.

Mester Csenge

7.c

Márkus Katalin

22.

Tolnai Péter

7.c

Márkus Katalin

Varga Tamás matematika verseny - megyei

5.

Bihari Petra

8.a

Eperjesi Barnabásné

11.

Bihari Anna

8.a

Eperjesi Barnabásné

Bejelentkezés

Oldalainkat 37 vendég és 0 tag böngészi