1. félév

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanulók neve

Osztály

Felkészítő tanár

ORSZÁGOS

 

Klauzál Kupa – országos amatőr táncverseny

1.

Nagy Fanni

5.c

edző

2.

Paks Atom Kupa - országos cselgáncs verseny

1.

Orosz Botond

6.b

edző

Eger - országos cselgáncs verseny

1.

Magyar Bajnokság- országos cselgáncs verseny

1.

Országos mazsorett verseny

arany fokozat

Fazekas Lili

6.a

edző

Országos mazsorett verseny

2.

Papp Nikolett

6.c

edző

Országos mazsorett minősítő verseny

1.

Papp Nikolett

6.c

edző

MTMSZ Őszi KUPA országos fitnesz verseny

 

3.

Eke Luca

6.b

edző

3.

Csuka Laura

6.c

edző

3.

Csuka Petra

5.b

edző

3.

Kecskés Karina

5.b

edző

3.

Kiss Réka

5.b

edző

MTMSZ országos táncbajnokság egyéni

csapat

 

5., 8., 10.

3.

Perge Dorina

6.b

edző

Országos Mazsorett Fesztivál

arany, ezüst

minősítés

Szentkirályi Csenge

6.b

edző

Országos Horgászbajnokság Junior kategória

1.

Veres Kata

6.b

edző

Evolution Dance Club

1.

Hajdu Adrienn

6.b

edző

Országos társastánc verseny

9.

Balog Zsanett

7.a

edző

Országos kézilabda bajnokság

2.

Tóth Ágnes

7.a

edző

Kempó országos övvizsga

 

Bakonyi Zsombor

6.c

edző

Siver Kupa országos focibajnokság

6.

Beregszászi Milán

5.b

edző

Karácsonyi Kupa országos focibajnokság

4.

Beregszászi Milán

5.b

edző

Farmix Kupa országos teniszbajnokság

3.

Beregszászi Milán

5.b

edző

Rákoskerti Tornakupa - országos

4.

Parácsi Áron

8.a

edző

Debreceni Bocskai Vénkerti Kupa -országos

4.

Parácsi Áron

8.a

2. félév

DVSE Waterpolo:

ezüstérem

aranyérem

10. hely

Hajdu Attila

8.b

edző

MTMSZ /fitnesz/ országos csapatverseny

5.

Csuka Petra

5.b

edző

MTMSZ tavaszi kupa

4.

Eke Luca

6.b

edző

MTMSZ /fitnesz/ országos bajnokság

4.

Eke Luca

6.b

edző

18.

Kiss Réka

5.b

edző

5.

Kecskés Karina

5.b

edző

Kézilabda Országos Kupa

5.

Kóczon Péter

5.b

edző

Országos Twirling Bajnokság

1., 2.

Nagy Petra

7.b

edző

Hatvan Kupa Táncverseny - országos

4.

Nagy Fanni

5.c

edző

3.

Duró Dominik

7.b

edző

Dance Net Kupa Táncverseny

1.

Duró Dominik

7.b

edző

BEM Kupa

3.

Danza Kupa

2., 3.

Sugó OB

4.

Kalmár László országos matematika verseny

18.

Kis Eszter

6.c

Csernus Sándor

32.

Beregszászi Milán

5.b

Eperjesi Barnabásné

U12 válogatott ALL STAR csapat tagja

 

Tóth Botond

5.c

Vajda László

Országos tornaverseny kadett II. egyéni

6.

Póta Zoltán

8.b

edző

Országos tornaverseny kadett II.

3.

Póta Zoltán

Parácsi Áron

8.b

8.a

edző

Bejelentkezés

Oldalainkat 38 vendég és 0 tag böngészi