5.a osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Égerházi Gergő

Lilla Téri Ált. Isk. által szervezett Megyei Angol Nyelvhasználati és Nyelvhelyességi Verseny

2.

Kenguru matematika verseny megyei

7.

Matematika háziverseny

2.

Kasza Marcell

Angol háziverseny

3.

Sótér Áron

Reading in English Competition angol nyelvű olvasási és szövegértési verseny Stage 1

4.

Tibay Anna

Dózsa György Általános Iskola által szervezett megyei idegen nyelvi verseny (német)

2.

Vadon Márton

Reading in English Competition angol nyelvű olvasási és szövegértési verseny Stage 2

3.

Szabó László

Iskolai kerékpárverseny

1.

5.b osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Beregszászi Milán

Matematika háziverseny

3.

DUSE Kupa régiós verseny

3.

Tenisz Park Kupa régiós verseny

6.

Csuka Petra

MTMSZ /fitnesz/Országos csapatverseny

5.

Német háziverseny

3.

Kiss Réka

MTMSZ Országos bajnokság

18.

Romániai Országos verseny /fitnesz/

1.

Kóczon Péter

Kézilabda Országos kupa

5.

Papp Dóra

Megyei Teniszverseny

3., 2.

Borsos Bence

Vízilabda vidékbajnokság 2006-2007

1.

Vízilabda vidékbajnokság 2005-2006

1.

Iskolai kerékpáros verseny

2.

Iskolai kerékpáros csapatverseny

2.

Kecskés Karina

MTMSZ Országos bajnokság

5.

Fitnesz Világbajnokság

1.

Pazonyi Panna

Iskolai kerékpárverseny

2.

Kovács Luca

Házi lovasverseny

6.

Oláh Eszter

Finnországról szóló városi csapatverseny

4.

Szabó Zalán

Megyei német verseny Dózsa György Ált. Isk.

2.

Német háziverseny

1.

Szövegértési háziverseny

3.

Zrínyi Ilona matematika verseny

13.

Petőfi Sándor Ált. Iskola német verseny –városi

2.

Városi matematika verseny Kölcsey Ált.  Iskola

2.

Kenguru matematika verseny megyei

10.

5.c osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Bodnár Péter

Petőfi Sándor Általános Iskola városi német verseny

2.

Karácsony Sándor Általános Iskola megyei helyesírási verseny

1.

Megyei sakkverseny

2.

Dózsa György Általános Iskola megyei idegen nyelvi verseny – német

2.

Német háziverseny

2.

Matematika háziverseny

1.

Gogolák Lili

Szövegértési verseny – iskolai

2.

Király Zsófia

Diákolimpia – hátúszás – megyei

3.

Nagy Fanni

ORSZÁGOS Hatvan Kupa táncverseny

4.

Sándor Hanna

Petőfi Sándor Ált. Isk. angol nyelvi verseny, városi

2.

Angol nyelvi háziverseny

2.

Lilla téri Ált. Isk. angol verseny – megyei

4.

Reading in English olvasási és szövegértési verseny

2.

Szövegértési verseny – iskolai

1.

Költészet napi verseny - iskolai

2.

Szabó zsófia

Költészet napi verseny -iskolai

2.

Komáromy Réka

Költészet napi verseny - iskolai

2.

Tóth Botond

U12 válogatott ALL STAR csapat tagja

 

Tutor Linda

Reading in English angol olvasási és szövegértési verseny

6.

Petőfi Sándor Ált. Isk. angol versenye – városi

3.

Angol nyelvi háziverseny

1.

6.a osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Hüse Balázs

Német nyelvi háziverseny

3.

Vágvölgyi Fanni

Szövegértési verseny – iskolai

2.

Bolyai Természettudományi csapatverseny

20.

Költészet napi verseny – iskolai

1.

Fazekas Lili

Költészet napi verseny – iskolai

1.

Bolyai Természettudományi csapatverseny

20.

Székely Gréta

Költészet napi verseny – iskolai

1.

Széles Kálmán

Angol háziverseny

1.

Kiss Alina

Géniusz Kupa megyei sakkverseny

2. és 3.

Bolyai Természettudományi csapatverseny

20.

Szabó Csenge

Bolyai Természettudományi csapatverseny

20.

Szarvas Nóra

Atlétikai Diákolimpia 600m futás

3.

Nagy Franciska

Angol háziverseny

3.

6.b osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Albert Bianka

Megyei Atlétika Diákolimpia 4x 100m váltófutás

3.

Megyei Atlétika Diákolimpia kislabdadobás

4.

Eke Luca

MTMSZ tavaszi kupa

4.

MTMSZ magyar bajnokság

4.

Nemzetközi Kupa Románia

1.

Fitness Világbajnokság Olaszország

1.

Hajdu Adrienne

Megyei Atlétika Diákolimpia 4x 100m váltófutás

3.

Jagyugy Zalán

Német háziverseny

2.

Történelem háziverseny

1.

Márton Anna

Megyei Atlétika Diákolimpia 4x 100m váltófutás

3.

Papp Máté

Zrínyi Ilona matematika verseny

20.

Bolyai Természettudományi csapatverseny

18.

Költészet napi verseny - iskolai

3.

Papp Ádám

Bolyai Természettudományi csapatverseny

18

Papp Viktória

Történelem háziverseny

2.

Győri Ádám

Bolyai Természettudományi csapatverseny

18.

Matematika háziverseny

3.

Költészet napi verseny – iskolai

3.

Szerafin Marcell

Bolyai Természettudományi csapatverseny

18.

Perge Dorina

Harmónia Dance Stylers csapat és szóló /modern táncversenyek (országos, megyei)

8.-5.-3.-3.-1.-10.

Rózsa Simon

Petőfi Sándor Ált. Iskl.városi német verseny

1.

Karácsony Sándor Ált,Isk. helyesírási verseny

1.

Megyei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

3.

Zrinyi Ilona matematika verseny – megyei

5.

Költészet napi verseny – iskolai

3.

Schmiedt Lilla

Megyei Atlétika Diákolimpia 4x 100m váltófutás

3

Megyei Atlétika Diákolimpia távolugrás

2.

Megyei Atlétika Diákolimpia többpróba-egyéni összetett

2.

Angol háziverseny

2.

Petőfi Sándor Ált. Isk. városi angol verseny

2.

Siteri Lelle

 

Megyei angol szövegértési verseny – Reading In English

2.

Városi helyesírási verseny- Karácsony Sándor Ált. Isk.

3.

Zrínyi Ilona matematika verseny egyéni

11.

Szentkirályi Csenge

Síverseny

Országos mazsorett fesztivál

2.

arany, ezüst minősítés

Takács Bence

Megyei labdarúgó kupa-Danone Kupa

2.

Veres Kata

Finnországról szóló városi csapatverseny

4.

6.c osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Kis Eszter

Matematika háziverseny

2.

Zrinyi Ilona matematika verseny

13.

Német háziverseny

1.

Szövegértési verseny – iskolai

1.

Kalmár László Matematika verseny – megyei

1.

Kalmár László országos matematika verseny

18.

Ivánka Anna

Szövegértési verseny – iskolai

3.

Jenei Mendi Eszter

Történelem háziverseny

3.

Pál Dávid

Kenguru matematika verseny

17.

Kölcsey Ferenc Ált Iskola matematika verseny

8.

Petőfi Sándor Ált. Isk. német nyelvi verseny

2.

Beke Nóra

Reading in English szövegértési verseny

6.

Varga Endre Máté

Finnországról szóló városi csapatverseny

4.

7.a osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Balog Zsanett

Költők, versek, idézetek - iskolai

2.

Bihari Ákos

Angol nyelvi háziverseny

4.

Matematika háziverseny

2.

Kölcsey Ferenc Ált. Isk. matematika verseny városi

5.

Enkhbaatar      Bilguun

Angol nyelvi háziverseny

1.

Gáspár Zsuzsa

Matematika háziverseny

3.

Porcsin Péter

Angol nyelvi háziverseny

3.

Simon Blanka

Költészet napi verseny – iskolai

2.

Szövegértési verseny - iskolai

3.

Tóth Ágnes

Költészet napi verseny – iskolai

2.

Szövegértési verseny – iskolai

1.

7.b osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Duró Dominik

Szentesi Kelet-Magyarország Területi Bajnokság

2.

Duró Dominik

Hatvan Kupa Táncverseny - országos

3.

Duró Dominik

Dance Net Kupa Táncverseny - országos

1.

Duró Dominik

BEM Kupa – országos

3.

Duró Dominik

Danza Kupa - országos

2., 3.

Duró Dominik

Sugó  OB - országos

4.

Bridgwater Annouskha

Német nyelvi háziverseny

2.

Béres Dávid

Angol nyelvi háziverseny

2.

Rézműves Ágnes

Shotokan karate megyei verseny

5.

Nagy Petra

Országos Twirling Bajnokság

1., 2.

7.c osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Kozák Johanna

Német nyelvi háziverseny

1.

Mester Csenge

Költészet napi verseny - iskolai

1.

Teleki Pál földrajz verseny - megyei

17.

Szilágyi Dóra

Költészet napi verseny - iskolai

1.

Kozák Johanna

Költészet napi verseny - iskolai

1.

Fórián Borka

Szövegértési verseny iskolai

2.

Ádám Tamás

Német nyelvi háziverseny

3.

Tolnai Péter

Teleki Pál földrajz verseny - megyei

22.

Gali Ádám

Matematika háziverseny

1.

Katona Zoltán

Finnországról szóló városi csapatverseny

4.

8.a osztály

A VERSENY MEGNEVEZÉSE

HELYEZÉS

Bihari Petra

Zrinyi megyei matematika verseny

10.

Kenguru megyei matematika verseny

9.

Matematika háziverseny

1.

Költészet napi verseny - iskolai

3.

Háló Petra

Angol nyelvi háziverseny

3

Matematika háziverseny

2.

Költészet napi verseny - iskolai

3.

Lukács Balázs

Költészet napi verseny – iskolai

3.

Angol nyelvi háziverseny

3.

Szövérfi Ádám

Szövegértési verseny – iskolai

3.

Parácsi Áron

Országos tornaverseny kadett II. csapatverseny

3.

Bejelentkezés

Oldalainkat 67 vendég és 0 tag böngészi