Bolyai matematika csapatverseny – megyei eredmények

2017. október 24.

2017. október 13-án iskolánkban 22 csapat vett részt a csapatversenyen, ahol 13+1 feladatot kellett a 4 fős csapatoknak megoldani. Az első hat csapat csak az eredményhirdetésen tudta meg, hányadik helyen végeztek. (Ők vannak vastagabb betűkkel jelölve)

Diákjaink eredményei:

3. évfolyam 4. évfolyam 5. évfolyam 6. évfolyam 7. évfolyam 8. évfolyam

4. helyezés (116 pont):
B
orbás Bendegúz
Fejér Anna
Juhász Emma
Kasza Dávid


Felkészítő tanár: Deákné Juhász Katalin

13. hely (120 pont)
Ádám Gréta
Balogh Ádám
Görömbei Dávid
Varga Eszter


Felkészítő tanár: Kocsisné Csige Tünde

6. helyezés (126 pont)
Borbás Georgina Sarolta
Dövényi-Nagy Luca
Petruska Donát
Siteri Nándor

Felkészítő tanár: Csernus Sándor

5. helyezés (145 pont)
Sándor Hanna
Bodnár Péter
Fényes Ádám
Szabó Bence


Felkészítő tanár: Eperjesi Barnabásné

4. helyezés (114 pont)
Beke Nóra
Kis Eszter
Szabó Fanni
Pál Dávid


Felkészítő tanár: Csernus Sándor

31. hely (83 pont)
Nagy Petra
Muhammad Selma
Bridgwater Annouskha



Felkészítő tanár: Eperjesi Barnabásné

14. hely (97 pont)
Csernus Anna
Dede Boglárka
Dövényi-Nagy Sára
Nagy Anna


Felkészítő tanár: Deákné Juhász Katalin

28. hely (95 pont)
Fényes Balázs
Gyurán Éda
Kovács Márton
Szobonya Eszter


Felkészítő tanár: Bereczki Ferencné

10. hely (119 pont)
Kis Noémi
Dudás Botond
Rácz András
Tóth Zsombor


Felkészítő tanár: Eperjesi Barnabásné

10. hely (131 pont)
Csukás Anna
Beregszászi Milán
Holyevácz Gergő
Szabó Zalán


Felkészítő tanár: Eperjesi Barnabásné

7. hely (112 pont)
Hüse Balázs Zoltán
Kiss Alina Zita
Szabó Csenge
Széles Kálmán Zoltán


Felkészítő tanár: Csernus Sándor

 

40. hely (80 pont)
Bay Lehel
Breznyák Keve
Erdei Benedek
Kőnig Gergely


Felkészítő tanár: Tar Szilvia

36. hely (88 pont)
Fórián Panna
Huszanyik Nimród
Lavicska Noémi
Schmiedt Péter


Felkészítő tanár: Kocsisné Csige Tünde

32. hely (99 pont)
Elek Sándor Bercel
Gali Tímea Lilla
Keresztes Nóra Jázmin
Tóth Benjámin


Felkészítő tanár: Csernus Sándor

17. hely (120 pont)
Égerházi Gergő
Juhász Máté Noel
Pásztor Zsombor
Sótér Áron Gyula


Felkészítő tanár: Csernus Sándor

19. hely (89 pont)
Kozma Péter
Orosz Botond
Somogyi Benedek
Urbán Ákos


Felkészítő tanár: Eperjesi Barnabásné

 

42. hely (77 pont)
Fésüs Anna
Harman Levente
Pelyvás- Ferenczik Levente
Szigeti Szabolcs


Felkészítő tanár: Kalmár Anikó

40. hely (84 pont)
Bíró Ákos
Boda Nikolett
Dénes Noel
Oláh Gréta


Felkészítő tanár: Nyíri Ákosné

 

86. hely (66 pont)
Lisku Damos
Sipos Zoltán
Sipos Dániel
Szabó András


Felkészítő tanár: Csernus Sándor

39. hely (67 pont)
A
lbert Bianka
Lévai Lili
Márton Anna
Perge Dorina


Felkészítő tanár: Eperjesi Barnabásné

 
 

47. hely (76 pont)
Cs. Nagy Dominik
Balog Olivér
Bak Milán
Vasas Ádám


Felkészítő tanár: Nyíri Ákosné

   

47. hely (55 pont)
Csernus Sándor
Pala Sándor
Szerafin Marcell
Takács Bence


Felkészítő tanár: Eperjesi Barnabásné

 

A tanári fődíj odaítélésekor a felkészítő tanár versenyző diákjainak nagy számát és azok eredményességét vették figyelembe. Ezek alapján Hajdú-Bihar megye tanári fődíjának nyertese a 2017/2018-as tanévben: Eperjesi Barnabásné - Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen

Minden tanulónak és felkészítő tanárnak gratulálunk!

 

 
5.b csapata
6.c csapata
7.c csapata
Tanári díj
  
 

Bejelentkezés

Oldalainkat 12 vendég és 0 tag böngészi