2017. november 10.

2017. november 10-én iskolánkban 16 csapat vett részt a csapatversenyen, ahol 13+1 feladatot kellett a 4 fős csapatoknak megoldani.

A 3. és a 6. évfolyam I. helyezést elért csapatai bejutottak az országos döntőbe, melyet 2017. december 9-én Budapesten rendeznek meg. Jó felkészülést és további sikereket kívánunk a döntősöknek!

Diákjaink eredményei:

3. évfolyam

4. évfolyam

5. évfolyam

6. évfolyam

7. évfolyam

1. hely (190 pont)

Borbás Bendegúz
Fejér Anna
Juhász Emma
Nagy Anna

Felkészítő tanár:

Szimáné Vlajk Mária

20. hely (151 pont)

Ádám Gréta
Balogh Ádám
Görömbei Dávid
Varga Eszter

Felkészítő tanár:

Hammer Ferencné

13. hely (136 pont)

Petruska Donát
Siteri Nándor
Dövényi-Nagy Luca
Borbás Georgina

Felkészítő tanár:

Czeglédi Ildikó

1. hely (187 pont)

Csukás Anna
Kovács Luca
Szabó Zalán
Beregszászi Milán

Felkészítő tanár:

Szalinszkyné Stief Klára

9. hely (131 pont)

Albert Bianka
Veres Kata
Csernus Sándor
Szerafin Marcell

Felkészítő tanár:

Czeglédi Ildikó

14. hely (154 pont)

Fésüs Anna
Pelyvás Levente
Rigó Luca
Szigeti Szabolcs

Felkészítő tanár:

Kalmár Anikó

26. hely (147 pont)

Balog Olivér
Cs. Nagy Dominik
Boda Nikolett
Vasas Ádám

Felkészítő tanár:

Halászné Sólyom Csilla

28. hely (120 pont)

Tóth Zsombor
Dudás Botond
Rácz András
Kis Noémi

Felkészítő tanár:

Vadné Farkas Katalin

17. hely (145 pont)

Kerekes Lilla
Komáromy Réka
Sándor Hanna
Gogolák Lili

Felkészítő tanár:

Szalinszkyné Stief Klára

12. hely (120 pont)

Szabó Csenge
Molnár Katalin
Vágvölgyi Fanni
Kiss Alina

Felkészítő tanár:

Vadné Farkas Katalin

24. hely (146 pont)

Dede Boglárka
Kasza Dávid
Lipták Álmos
Tibay Sára

Felkészítő tanár:

Szimáné Vlajk Mária

28. hely (146 pont)

Gulyás Réka
Huszanyik Nimród
Lavicska Noémi
Schmiedt Péter

Felkészítő tanár:

Hammer Ferencné

46. hely (100 pont)

Majtényi Réka
Molnár Zsuzsanna
Simon Jázmin
Szoboszlai Balázs

Felkészítő tanár:

Vadné Farkas Katalin

20. hely (142 pont)

Kasza Marcell
Nagy Gábor Vince
Sótér Áron Gyula
Tibay Anna Aranka

Felkészítő tanár:

Bicskei Angella

 

 

29. hely (144 pont)

Balogh Sára
Földi Ádám
Fórián Panna
Tóth Zsófia

Felkészítő tanár:

Hammer Ferencné

 

 

 

 

38. hely (132 pont)

Bánfalvi Anna
Bíró Ákos
Gavallér Lili
Nagy Nikolett

Felkészítő tanár:

Halászné Sólyom Csilla

 

 

 

Minden tanulónak és felkészítő tanárnak gratulálunk!

Bejelentkezés

Oldalainkat 30 vendég és 0 tag böngészi