A Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos fordulóját 2017. december 9-én rendezték meg Budapesten. Iskolánkból két csapat jutott be az országos döntőbe.

Eredményeik:

4. helyezést ért el a 3.b osztály csapata:
Borbás Bendegúz, Fejes Anna, Juhász Emma, Nagy Anna
Felkészítő tanár: Szimáné Vlajk Mária

7. helyezést ért el a 6.b osztály csapata:
Csukás Anna, Kovács Luca, Szabó Zalán, Beregszászi Milán
Felkészítő tanár: Szalinszkyné Stief Klára

A Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos fordulójában vettünk részt

Mikor megérkeztünk a verseny helyszínére, izgultunk, de amikor megláttuk a feladatlapot, kicsit megnyugodtunk. Szinte az utolsó pillanatig csináltuk a feladatokat. Aztán visszamentünk a termünkbe, nagyjából átellenőriztük a feladatokat, és Marika néni megdicsért bennünket. Az eredményhirdetés után örültünk, hogy benne vagyunk az első hatban. Azután mentünk a szóbelire, ez nem volt nehéz. Utána előadtuk a színdarabot. Abban a teremben két tanárnő volt a zsűriben. Mikor végeztünk, megdicsért bennünket a zsűri. Az eredményhirdetésen nagyon izgultunk. Aztán, amikor negyedikek lettünk, örültünk neki.

Sok szeretettel az Agyhullám csapat két tagja: Nagy Anna és Juhász Emma 4.b osztályos tanulók

Gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítő tanáraiknak!