A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulóján a legeredményesebben teljesítő tanítványaink az alábbi helyezést érték el:

Tanuló neve

Osztálya

Helyezése

Felkészítő pedagógus

Bauer Melinda

5.b

2.

Vadné Farkas Katalin

Tisza Melinda

5.a

4.

Bicskei Angella

Gratulálunk! smiley

Bajomi Marcell 7.c osztályos tanuló a Helen Doron- DExam angol nyelvi verseny döntőjében egyedüli versenyzőként képviselte iskolánkat. A B1-es szintű, alapfokú nyelvvizsga feladatokra épülő megmérettetésen 73%-os teljesítményt nyújtott.

Angoltanára: Czeglédi Ildikó

Gratulálunk! smiley

Ilyés Dóra 5.a osztályos tanuló a Löwenzahn német nyelvi olvasóversenyen kiemelkedő teljesítményt nyújtott: városi 1., megyei szinten 2. helyezést ért el.

Némettanára: Bangáné Béres Ildikó

Gratulálunk! smiley

A Reading in English angol nyelvű háromfordulós versenyen tanítványaink az alábbi eredményt érték el:

Tanuló neve

Osztálya

Helyezése

Angoltanára

Nagy Lilián

8.a

1.

Halmainé Farkas Edit

Hegedűs Dóra

7.a

2.

Czeglédi Ildikó

Gratulálunk! smiley

Az Országos angol nyelvi tanulmányi verseny 3 fordulójában Sándor Hanna 8.c osztályos tanuló több ezer versenyzővel mérhette össze tudását.

A Savaria országos történelem tantárgyi versenyen Szabó Zalán 8.b osztályos tanuló III. helyezést ért el.

A Reading in English háromfordulós angol nyelvi olvasási versenyen tanítványaink az alábbi eredményt érték el:

Az Országos Német Nyelvi Verseny megyei fordulóján tanítványaink a következő eredményt érték el:

A Savaria országos történelem tantárgyi verseny megyei fordulóján Szabó Zalán 8.b osztályos tanuló II. helyezést ért el.

Sándor Hanna 8. c osztályos tanuló az Országos angol nyelvi verseny megyei fordulóján I. helyezést ért el.

Angoltanára: Czeglédi Ildikó.