A Fazekas Mihály Általános Iskola megyei idegen nyelvi rejtvényfejtő versenyén tanítványaink a következő eredményt érték el:

A 3.b és a 8.b osztály csapatai kiemelkedő eredményt értek el a Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulójában.

Az OÁTV iskolai fordulóján a következő tanulók érték el a felterjesztési ponthatárt:

A Benedek Elek Általános Iskola német és angol nyelvi versenyein a következő tanulóink értek el kimagasló eredményt és részt vehettek a díjátadó ünnepségen:

A Lilla Téri Általános Iskola angol nyelvi versenyein a következő tanulóink értek el kimagasló eredményt:

A Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulója 2019. november 8-án, pénteken zajlott iskolánkban. Az Árpád Vezér Általános Iskola 13 csapata vett részt ebben a fordulóban.

A Reading in English angol nyelvű olvasási versenyen tanítványaink az alábbi helyezést érték el:

2019. 04. 28-án a debreceni Árpád Vezér Általános Iskola tornacsarnoka adott helyet az 5 egyesületet vendégül látó INBA Fitness Kid Akrobatika Kupának.

A Dózsa György Általános Iskola „Egyszer volt, hol nem volt…” megyei idegen nyelvű vetélkedőjén a 6.b osztályos tanulók az alábbi eredményt érték el: